ПОНЕДЕЛНИК – 05.04.2021 
  
06.00 “Страниците от живота” – сериал, 110 еп. /п/
07.00 “Найтмен” – сериал, 1 еп. 
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 7 еп. 
09.00 "Робин худ" - аним. филм, 32 еп.   
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 197 еп.   
10.30 "Стършела" - игр. филм.
12.30 “Найтмен” – сериал, 1 еп. /п/ 
13.30 "Скорпион" - игр. филм 
15.30 "Около светът" - док. филм 16 еп., 17 еп.
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 7 еп. /п/
17.30 “Черният красавец” – аним.филм
18.30 “Страниците от живота” – сериал, 111 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Почти бременна" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Страниците от живота” – сериал, 111 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 197 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 


ВТОРНИК – 06.04.2021 

06.00 “Страниците от живота” – сериал, 111 еп. /п/
07.00 “Найтмен” – сериал, 2 еп.     
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 8 еп. 
09.00 "Робин худ" - аним. филм, 33 еп. 
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 198 еп. 
10.30 "Сръбски белези" - игр. филм.
12.30 “Найтмен” – сериал, 2 еп.  /п/
13.30 "Булевард на революцията" - игр. филм
15.30 "Ал Капоне" - док. филм 
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 8 еп. /п/
17.30 “Хапи малкото зайче” – аним.филм 
18.30 “Страниците от живота” – сериал, 112 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Супер ченгета" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Страниците от живота” – сериал, 112 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 198 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 07.04.2021 
 
06.00 “Страниците от живота” – сериал, 112 еп. /п/
07.00 “Найтмен” – сериал, 3 еп.   
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 9 еп.
09.00 "Робин худ" - аним. филм, 34 еп.  
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 199 еп.  
10.30 "Троцки" - игр. филм.
12.30 “Найтмен” – сериал, 3 еп. /п/ 
13.30 “Стая с изглед" - игр. филм
15.30 "Йеросалимски синдром" - док. филм 
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 9 еп. /п/
17.30 “Малката принцеса Хайди” – аним. филм
18.30 “Страниците от живота” – сериал, 113 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Зона Замфирова" - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Страниците от живота” – сериал, 113 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 199 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 


ЧЕТВЪРТЪК – 08.04.2021 
 
06.00 “Страниците от живота” – сериал, 113 еп. /п/ 
07.00 “Найтмен” – сериал, 4 еп.  
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 10 еп. 
09.00 "Робин худ" - аним. филм, 35 еп. 
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 200 еп.  
10.30 "Смъртоносна игра" - игр. филм
12.30 “Найтмен” – сериал, 4 еп. /п/  
13.30 "Силата на урагана" - игр. филм
15.30 "Че Гевара" - док. филм 
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 10 еп. /п/
17.30 “Лешникотрошачката” – аним. филм
18.30 “Страниците от живота” – сериал, 114 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Пушкин последен дуел" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Страниците от живота” – сериал, 114 еп. /п/
23.20 "Дивият ангел" - сериал, 200 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

 


ПЕТЪК – 09.04.2021  

06.00 “Страниците от живота” – сериал, 114 еп. /п/
07.00 “Найтмен” – сериал, 5 еп.   
08.00 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 11 еп. 
09.00 "Робин худ" - аним. филм, 36 еп.
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 201 еп. 
10.30 "Замръзналата река" - игр. филм
12.30 “Найтмен” – сериал, 5 еп. /п/  
13.30 "Вие сте голям красавец" - игр. филм.
15.30 "Тайните на кралското семейство" - док. филм 
16.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 11 еп. /п/
17.30 “Момчето от джунглата” – аним. филм
18.30 “Страниците от живота” – сериал, 115 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Ръката на смъртта" - игр. филм
22.00 "Новини" /п/
22.30 “Страниците от живота” – сериал, 115 еп. /п/
23.00 "Дивият ангел" - сериал, 201 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СЪБОТА – 10.04.2021 
 
06.00 “Страниците от живота” – сериал, 115 еп. /п/     
07.00 “Найтмен” – сериал, 6 еп.    
08.00 “Синдбад" – аним. филм
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 202 еп.  
10.30 "Иелоустоун" - док. филм 
11.30 "Жоакина" - сериал, 27 еп.
12.30 “Найтмен” – сериал, 6 еп. /п/ 
13.30 "Присъдата" - игр. филм
15.00 "Робин худ" - аним. филм, 37 еп.
15.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 12 еп. 
16.30 “Пепеляшка” – аним.филм
17.30 "Жоакина" - сериал, 27 еп./п/ 
18.30 “Страниците от живота” – сериал, 116 еп.
19.15 "Глукхар" - сериал, 46 еп.
20.00 “Дубльора" – игр. филм
21.30 “Страниците от живота” – сериал, 116 еп. /п/ 
22.15 "Дивият ангел" - сериал, 202 еп. /п/
23.00 “Знаменити убийци" - док. филм
00.00 "Край на програмата"

 


НЕДЕЛЯ – 11.04.2021 

06.00 “Страниците от живота” – сериал, 116 еп. /п/ 
07.00 “Найтмен” – сериал, 7 еп.     
08.00 “Робин Худ" – аним. филм
09.30 "Дивият ангел" - сериал, 203 еп.    
10.30 "Страстта към животните" - док. филм 
11.30 "Жоакина" - сериал, 28 еп.
12.30 “Найтмен” – сериал, 7 еп. /п/  
13.30 "Сватбата на гробаря" - игр. филм
15.00 "Робин худ" - аним. филм, 38 еп.
15.30 "Преуспелите г-н и г-жа Пелс" - сериал, 12 еп. /п/
16.30 “Принцът и просякът” – аним. филм
17.30 "Жоакина" - сериал, 28 еп. /п/
18.30 “Страниците от живота” – сериал, 117 еп.
19.15 "Глукхар" - сериал, 47 еп.
20.00 “Оскар" – игр. филм
21.30 “Страниците от живота” – сериал, 117 еп. /п/ 
22.15 "Дивият ангел" - сериал, 203 еп. /п/
23.00 “Убийството на Версаче" - док. филм
00.00 "Край на програмата"

Акценти

Маратон на четенето

   31 Март 2021   0

Балонена фиеста

   31 Март 2021   0



 Анкета

Ще се ваксинирате ли срещу грип?


Виж резултатите



Vashiat_Nadejden_turgovec