“Локомотив” Мз надигра дубъла на “Ботев” Вр

23 Ноември 2020, 19:13     0

“Ботев” Вр отстъпи на “Локомотив” Мз с 0:1. Срещата бе от 16 кръг на СЗ Трета лига и се игра на стадион “Локомотив” в Мездра. В отсъствието на трима основни играчи “железничарите” нанесоха третото поражение на врачани през есенния полусезон. Двубоят бе равностоен, като отборите си размениха по няколко атаки през първата част. Единствената значима доведе до ъглов удар в 19 мин., който оформи и крайния изход от мача. Лионел Матадос центрира от корнер, топката попадна във Владимир Найденов, който от непосредствена близост се разписа за 1:0. В последната минута от първата част Паоло Петков получи втори жълт картон и бе пратен на скамейката, така черно-белите се прибраха на почивката с човек по-малко. През втората част врачанският тим доминира на терена, но до изравнително попадение не се стигна. Най-сериозната възможност за гостите се откри в 80 мин., когато резервата Борислав Боянов стреля от пряк свободен удар, но топката уцели напречната греда. Следващият мач на “Локомотив” е на 29 ноември от 14:30 ч. с отбора на “Партизан” Червен Бряг, на стадиона в ЧБ.