Дубълът на „Ботев“ Враца загуби в Дряново

10 Май 2021, 17:20     0

Дублиращият отбор на „Ботев“ Враца загуби, като гост от „Локомотив“ Дряново с 1:2. Мачът бе от 30-ия кръг на СЗ Трета Лига. Попадението за врачани отбеляза Асен Русинов, който се завърна след повече от месец отсъствие, заради счупена ключица. Домакините откриха резултата десет минути преди почивката с гол на Мартин Ботев от границата на наказателното поле. Малко след началото на второто полувреме дойде изравнителното попадение за врачани. Този резултат се запази до 88-ата минута, когато Николай Георгиев центрира от корнер и Илиян Илиев вкара победният гол за дряновския тим. От врачанския тим срещата пропусна Виктор Василев, заради травма. В следващия си мач „Ботев“ приема „Вихър“ Севлиево. Двубоят ще се състои на 16 май в неделя от 18:00 ч.