Дубъла на “Ботев” загуби от юношите старша на “Монтана”

10 Февруари 2021, 19:37     0

Юношите старша възраст на Монтана спечелиха с 3:2 контролната среща с дублиращия отбор на “Ботев” Враца. Срещата се игра на терена с изкуствена настилка в спортен к-с “Огоста”. В 30-та минута Румен Георгиев откри резултата в полза на “Монтана”. 6 минути по-късно Алекс Тодоров засече с глава центриране от фаул в наказателното поле на врачани и удвои аванса на домакините, като двата отбора излязоха на почивката при резултат 2:0 за юношеската формация на “Монтана”. След почивката домакините продължиха да доминират на терена. След няколко пропуска, Антонио Антонов проби от ляво и центрира в наказателното поле на врачани където Емил Петров бе оставен непокрит. Петров стреля и направи резултата класическото 3:0 за домакините. До края на мача врачани успяха да върнат две попадения от статични положения. Един фаул и една дузпа, обаче не стигнаха на врачани да стигнат до равенство. Това беше и последната проверка за дублиращия отбор на “Ботев” Враца преди подновяването на първенството от СЗ Трета лига. Първият мач на “зелените” ще бъде на 14 февруари тази неделя, когато ще се изиграе отложената среща от есенния дял на първенството с отбора на “Вихър” Славяново.