ПОНЕДЕЛНИК – 02.12.2019 
  
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 33 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 65 еп. /п/  
08.00 "Франклин" - аним. филм, 47, 48 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 38 еп. /п/
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 78 еп.
10.30 "Убийства на Уондърлен авню" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 65 еп. /п/ 
13.30 “Въздушна ярост" – игр. филм 
15.30 “Кастро” - док. филм.
16.30 "Франклин" - аним. филм, 49 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 66 еп.
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 39 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 34 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 “Леон“ игр. филм
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 34 еп. /п/
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 78 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 03.12.2019 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 34 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 66 еп. /п/  
08.00 "Франклин" - аним. филм, 48, 49 еп. /п/
09.00 “Почти всичко” – тв. предаване
10.00 “Робин Худ” – аним. филм, 39 еп. /п/
10.30 "Никита" игр. филм
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 66 еп.
13.30 "Мъже" - игр. филм
15.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 35 еп.
16.30 "Франклин" - аним. филм, 50 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 67 еп.
18.00 “Почти всичко” – тв. предаване /п/
19.00 “Робин Худ” – аним. филм, 40 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Изгубеният свят" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 35 еп. /п/
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 79 еп.
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 04.12.2019 
  
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 35 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 67 еп. /п/  
08.00 "Франклин" - аним. филм, 49, 50 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 40 еп. /п/
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 80 еп.
10.30 "Катин" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 67 еп. /п/ 
13.30 “Каквото дойде” - игр. филм
15.30 “Краят на света” - док. филм
16.30 "Франклин" - аним. филм, 51 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 68 еп.
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 41 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 36 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Жена мечта" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 36 еп. /п/
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 80 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ЧЕТВЪРТЪК – 05.12.2019 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 36 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 68 еп. /п/  
08.00 "Франклин" - аним. филм, 50, 51 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 41 еп. /п/
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 81 еп.
10.30 "Големият бос" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 68 еп. /п/  
13.30 “Хрониките на Ридрик” - игр. филм
15.30 “Кървавият Чарлс Мейсън” - док. филм
16.30 "Франклин" - аним. филм, 52 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 69 еп.
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 42 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 37 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Деца шпиони" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 37 еп. /п/
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 81 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ПЕТЪК – 06.12.2019  
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 37 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 69 еп. /п/  
08.00 "Франклин" - аним. филм, 51, 52 еп. /п/
09.00 “Робин Худ” – аним. филм, 42 еп. /п/
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 82 еп.
10.30 "Откраднато лято" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 69 еп. /п/  
13.30 “Феникс” – игр. филм
15.30 “Лидерите на нацизма-1” - док. филм
16.30 "Покахонтас" - аним. филм, 1 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 70 еп.
18.00 “Робин Худ” – аним. филм, 43 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 38 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Деца шпиони-2" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 38 еп. /п/ 
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 82 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СЪБОТА – 07.12.2019 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 38 еп. /п/       
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 70 еп. /п/ 
08.00 “Зоро”– аним. филм
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 83 еп.
10.30 "Вангелия" - сериал, 11 еп.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 70 еп. /п/ 
13.30 “Хай лайф" - игр. филм
15.00 “Робин Худ” – аним. филм, 43 еп. /п/
15.30 “Коктейлът” - док. филм
16.00 "Покахонтас" - аним. филм, 1 еп. /п/
16.30 “Дивият ангел” – сериал, 71 еп.
17.30 “Найтмен" – сериал 19 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 39 еп.
19.15 "Вангелия" - сериал, 11 еп. /п/
20.00 “Рамбо-4” – игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 39 еп. /п/ 
22.15 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 83 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


НЕДЕЛЯ – 08.12.2019 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 39 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 71 еп. /п/  
08.00 “Всички кучета отиват в Рая”– аним. филм
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 84 еп.
10.30 "Вангелия" - сериал, 12 еп.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 71 еп. /п/  
13.30 “Професионалистът" - игр. филм
15.00 “Робин Худ” – аним. филм, 45 еп.
15.30 “Кървавият Чарлс Мейсън" - док. филм.
16.00 "Покахонтас" - аним. филм, 2 еп.
16.30 “Дивият ангел” – сериал, 72 еп.
17.30 “Найтмен" – сериал 20 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 40 еп.
19.15 "Вангелия" - сериал, 12 еп. /п/
20.00 “Оскар” – игр. филм 
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 40 еп. /п/ 
22.15 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 84 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

Акценти

На Никулден във Враца

   06 Декември 2019   0

Недостиг на педагози

   06 Декември 2019   0

Последни новини


 Анкета

Какво предпочитате да гледате в ефира на RM TV?


Виж резултатите