ПОНЕДЕЛНИК – 13.01.2020 
  
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 75 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 107 еп. /п/  
08.00 "Франклин"  - аним. филм, 9 eп. , 10 еп /п/
09.00 "Кибербитка" – аним. филм, 4 еп./п/
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 117 еп./п/
10.30 "Наследството нА Ферамонти" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 107 еп. /п/ 
13.30 “Муса войнът" – игр. филм
15.30 “Ал Капоне” - док. филм, 
16.30 "Франклин"  -  11 еп. аним. филм,
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 108 еп.
18.00 "Кибербитка" – аним. филм, 5 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 76 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 “Малкият буда“ - игр. филм 
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 76 еп. /п/
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 118 еп.
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 14.01.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 76 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 108 еп. /п/  
08.00 "Франклин"  - аним. филм, 10 еп. , 11 еп. /п/
09.00 “Почти всичко” – тв. предаване
10.00 "Кибербитка" – аним. филм, 5 еп./п/
10.30 "Малката москва" игр. филм
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 108 еп. /п/
13.30 "Любовниците" - игр. филм
15.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 77 еп.
16.30 "Франклин"  - аним. филм, 12 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 109 еп.
18.00 “Почти всичко” – тв. предаване /п/
19.00 "Кибербитка" – аним. филм, 6 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Лов на пирани" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 77 еп. /п/
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 118 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 15.01.2020 
  
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 77 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 109 еп. /п/  
08.00 "Франклин"  - аним. филм, 11 еп., 12 еп. /п/
09.00 "Кибербитка" – аним. филм, 6 еп./п/
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 119 еп. 
10.30 "Леон" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 109 еп. /п/ 
13.30 “Кечистът 1” - игр. филм
15.30 “Че Гевара” - док. филм
16.30 "Франклин"  - аним. филм, 13 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 110 еп.
18.00 "Кибербитка" – аним. филм, 7 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 78 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "История от Бронкс 1" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 78 еп. /п/
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 119 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


ЧЕТВЪРТЪК – 16.01.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 78 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 110 еп. /п/  
08.00 "Франклин"  - аним. филм, 12 еп., 13 еп./п/
09.00 "Кибербитка" – аним. филм, 7 еп. /п/
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 120 еп. 
10.30 "Ирония на съдбата"част 1 - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 110 еп. /п/  
13.30 “Ирония на съдбата” част 2 - игр. филм
15.30 “Кастро” - док. филм
16.30 "Франклин"  - аним. филм, 14 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 111 еп.
18.00 "Кибербитка" – аним. филм, 8 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 79 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Името на розата" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 79 еп. /п/
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 120 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


ПЕТЪК – 17.01.2020  
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 79 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 111 еп. /п/  
08.00 "Франклин"  - аним. филм, 13 еп., 14 еп./п/
09.00 "Кибербитка" – аним. филм, 8 еп./п/ 
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 121 еп. 
10.30 "Хрониките на Ридик" - игр. филм.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 111 еп. /п/  
13.30 “Гръмотевични птици” – игр. филм
15.30 “Краят на света” - док. филм
16.30 "Франклин"  - аним. филм, 15 еп.
17.00 “Дивият ангел” – сериал, 112 еп.
18.00 "Кибербитка" – аним. филм, 9 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 80 еп.
19.30 "Новини" - центр. емисия
20.00 "Феникс" - игр. филм.
22.00 "Новини" /п/  
22.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 80 еп. /п/ 
23.20 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 121 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


СЪБОТА – 18.01.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 80 еп. /п/       
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 112 еп. /п/ 
08.00 “Робин Худ”– аним. филм
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 122 еп. 
10.30 "Дванадесета нощ" - игр.филм
11.30 "Къртицата" - сериал, 11 еп.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 112 еп. /п/ 
13.30 “Дубльора" - игр. филм 
15.00 "Кибербитка" – аним. филм, 9 еп. /п/
15.30 “Монако” - док. филм
16.00 "Франклин"  - аним. филм, 15 еп./п/
16.30 “Дивият ангел” – сериал, 113 еп.
17.30 “Черните вълци" – сериал 3 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 81 еп.
19.15 "Къртицата" - сериал, 11 еп. /п/
20.00 “Човекът оркестър” – игр. филм
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 81 еп. /п/ 
22.15 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 122 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


НЕДЕЛЯ – 19.01.2020 
 
06.00 “Изумрудената огърлица” – сериал, 81 еп. /п/ 
07.00 “Дивият ангел” – сериал, 113 еп. /п/  
08.00 “Синбад”– аним. филм
09.30 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 123 еп. 
10.30 "Пуста земя" - игр.филм
11.30 "Къртицата" - сериал, 12 еп.
12.30 “Дивият ангел” – сериал, 113 еп. /п/  
13.30 “Каквото дойде" - игр. филм
15.00 "Кибербитка" – аним. филм, 10 еп.
15.30 “Кървавият Чарлс Мейсън" - док. филм.
16.00 "Франклин"  - аним. филм, 16 еп.
16.30 “Дивият ангел” – сериал, 114 еп.
17.30 “Черните вълци" – сериал 4 еп.
18.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 82 еп.
19.15 "Къртицата" - сериал, 12 еп. /п/
20.00 “Кажи защо ме остави” – игр. филм 
21.30 “Изумрудената огърлица” – сериал, 82 еп. /п/ 
22.15 "Преуспелите Г-н и Г-жа Пелс" - сериал, 123 еп./п/
00.00 "Край на програмата"


Последни новини

Днес празнуваме Антоновден

   17 Януари 2020   0

В подкрепа на Андреа

   16 Януари 2020   0

 Анкета

Какво предпочитате да гледате в ефира на RM TV?


Виж резултатите