ПОНЕДЕЛНИК – 15.10.2018 
  
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 37 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите Пелс” – сериал, 117 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас”– аним. филм, 23, 24 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 19 еп. /п/
09.30 "Изумрудената огърлица" - сериал, 26 еп.
10.30 "Руска певица" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 117 еп. /п/ 
13.30 “Сладък живот” – игр. филм
15.30 “Планетата земя” - док. филм 25 еп
16.00 “Покахонтас”– аним. филм, 25 еп.
16.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 118 еп.   
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 20 еп.  
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 38 еп.
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 “Футболна среща „Ботев” – Враца“ /п/ 
22.30 “Новини” /п/  
23.00 "Изумрудената огърлица" - сериал, 26 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ВТОРНИК – 16.10.2018 
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 38 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите Пелс” – сериал, 118 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас”– аним. филм, 24, 25 еп. /п/ 
09.00 “Франклин” – аним. филм, 20 еп. /п/
09.30 "Изумрудената огърлица" - сериал, 27 еп.
10.30 "Нещо заради което да умреш" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 118 еп. /п/  
13.30 “Невинният” – игр. филм
15.30 “Планетата земя” - док. филм 26 еп
16.00 “Покахонтас”– аним. филм, 26 еп.
16.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 119 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 21 еп.    
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 39 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 "Небесна кука" - игр. филм.
21.30 “Дивият ангел” – сериал, 39 еп. /п/ 
22.30 “Новини” /п/  
23.00 "Изумрудената огърлица" - сериал, 27 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СРЯДА – 17.10.2018 
  
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 39 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите Пелс” – сериал, 119 еп. /п/  
08.00 “Покахонтас”– аним. филм, 25, 26 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 21 еп. /п/
09.30 "Изумрудената огърлица" - сериал, 28 еп.
10.30 "Нострадамост" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 119 еп. /п/ 
13.30 “Никита” – игр. филм
15.30 “Планетата земя” - док. филм 27 еп
16.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 1 еп.
16.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 120 еп.    
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 22 еп.  
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 40 еп.
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 "Откраднато лято" - игр. филм
21.30 “Дивият ангел” – сериал, 40 еп. /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 "Изумрудената огърлица" - сериал, 28 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


ЧЕТВЪРТЪК – 18.10.2018 
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 40 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите Пелс” – сериал, 120 еп. /п/  
08.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 1 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 22 еп. /п/
09.30 "Изумрудената огърлица" - сериал, 29 еп.
10.30 "Опасни гори" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 120 еп. /п/  
13.30 “Пиршество” – игр. филм
15.30 “Планетата земя” - док. филм 28 еп
16.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 2 еп.
16.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 121 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 23 еп.     
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 41 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 "Откраднатият влак" - игр. филм.
21.30 “Дивият ангел” – сериал, 41 еп. /п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 "Изумрудената огърлица" - сериал, 29 еп. /п/ 
00.00 "Край на програмата"


ПЕТЪК – 19.10.2018 
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 41 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите Пелс” – сериал, 121 еп. /п/  
08.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 1, 2 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 23 еп. /п/
09.30 "Изумрудената огърлица" - сериал, 30 еп.
10.30 "Подгряване на вчерашния обяд" - игр. филм.
12.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 121 еп. /п/  
13.30 “Последна спирка” – игр. филм
15.30 “Планетата земя” - док. филм 29 еп
16.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 3 еп.
16.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 122 еп.  
17.30 “Новини”
18.00 “Франклин” – аним. филм, 24 еп.     
18.30 “Дивият ангел” – сериал, 42 еп.  
19.30 “Новини” – центр. емисия 
20.00 "Подводно течение" - игр. филм.
21.30 “Дивият ангел” – сериал, 42 еп./п/
22.30 “Новини” /п/  
23.00 "Изумрудената огърлица" - сериал, 30 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


СЪБОТА – 20.10.2018 
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 42 еп. /п/       
07.00 “Преуспелите Пелс” – сериал, 122 еп. /п/ 
08.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 2, 3 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 24 еп. /п/
09.30 "Изумрудената огърлица" - сериал, 31 еп.
10.30 “Вангелия” – игр. филм 10 еп.
12.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 122 еп. /п/ 
13.30 “Пушкин - последен дуел” - игр. филм
15.30 “Франклин” – аним. филм, 25 еп.
16.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 4 еп.
16.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 123 еп.    
17.30 “Четиримата танкиста и кучето” – игр. филм 5 еп.
18.30 "Дивият Ангел" сериал. еп 43 
19.15 “Дванайсетте коледни дни" – аним. филм
20.00 “Вангелия” – игр. филм 10 еп. /п/
21.30 "Дивият Ангел" сериал. еп 43 /п/
22.15 "Изумрудената огърлица" - сериал, 31 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"


НЕДЕЛЯ – 21.10.2018 
 
06.00 “Дивият ангел” – сериал, 43 еп. /п/ 
07.00 “Преуспелите Пелс” – сериал, 123 еп. /п/  
08.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 3, 4 еп. /п/
09.00 “Франклин” – аним. филм, 25 еп. /п/
09.30 "Изумрудената огърлица" - сериал, 32 еп.
10.30 “Вангелия” – игр. филм 11 еп 
12.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 123 еп. /п/  
13.30 “Пулс” - игр. филм
15.30 “Франклин” – аним. филм, 26 еп.   
16.00 “Др. Снагълс”– аним. филм, 5 еп.
16.30 “Преуспелите Пелс” – сериал, 124 еп.
17.30 “Четиримата танкиста и кучето” – игр. филм 6 еп.
18.30 "Дивият aнгел" сериал. еп 44 
19.15 “Бегълците” – аним. филм 
20.00 “Вангелия” – игр. филм 11 еп. /п/ 
21.30 "Дивият aнгел" сериал. еп 44  /п/
22.15 "Изумрудената огърлица" - сериал, 32 еп. /п/
00.00 "Край на програмата"

Акценти

Боклуци вместо акации

   16 Октомври 2018   0

Помощ за Вики

   12 Октомври 2018   0

„Книгата - мой приятел“

   24 Септември 2018   0

Последни новини

Готовност за зимата

   16 Октомври 2018   0

   16 Октомври 2018   0

Боклуци вместо акации

   16 Октомври 2018   0