Монтана завърши с победа редовния сезон в Суперлигата

15 Март 2021, 19:46     0

Волейболистите на Монтана приключиха с победа редовния сезон в първата осмица на Суперлигата. Воденият от Даниел Пеев тим надигра, като гост последния Пирин Разлог с 3:0 гейма. Срещата бе от последния 14 кръг на първата осмица от Суперлигата по волейбол за мъже. Така Монтана завърши на 5-о място в  крайното класиране с 24 точки след 8 победи и 6 загуби. С толкова завърши и 4-ия Марек Дупница, но с точка повече в класирането, а именно 25 точки. Двата тима ще се изправят един срещу друг в четвъртфиналните плейофи, които предстоят. Над всички за Монтана бе руският диагонал Максим Сапожков с 20 точки ( 2 аса и 58 % ефективност в атака), а капитанът Радослав Попов добави още 13 точки за победата. За Пирин Петър Христов се отчете с 15 точки.