“Монтана” стартира с победа плейофите

24 Март 2021, 19:39     0

Отборът на монтана стартира с убедителна победа в ¼ финалните плейофи от първенството на Суперлигата. Воденият от Даниел Пеев тим срази с 3:0 гейма, като гост “Марек” Дупница. Северозападният тим започна ударно двубоя, като позволи на съперника си да отбележи едва 13 точки през първия гейм. И вторият също премина под диктовката на “Монтана”, въпреки че домакините се опитваха да се противопоставят на моменти. Гостите затвориха третата част на 13 т., а мачът приключи за малко повече от час. С по 13 точки за “Монтана” се отличиха Тодор Костов и Максим Сапожков. А по 9 т. добавиха капитанът на гостите Радослав Попов и националът Стефан Чавдаров. За Марек Илиян Преспов отбеляза 8 точки. В петък “Монтана” приема “Марек” в зала “Младост” за реванша.