Ясни са полуфиналите на турнира в Мездра

17 Май 2018, 18:53     0

Изиграха се четвъртфиналите на турнира по мини футбол в Мездра.Във вторник” Атлетик 1996” победи изненадващо един от фаворитите „Вик” с 4:0.Пчелна майка спечели много трудно срещу Искър Роман с 4:3.Най драмтичен беше мача между  „Cashback” и препълнения с майстори „Околчица”  , след като младоците победиха след дузпи с 5:4 /редовното време 3:3/. Иван Ерменков и Искрен Банински в 11-та и 13-та мин. осигуриха комфортна преднина за формацията, чиято средна възраст е 18 г. и 5 месеца. Радослав Георгиев и Иван Иванов в 19-та и 22-та мин. възстановиха равновесието. В 32-та мин. Иван Велчев бе точен за 2:3, но само 60 секунди по-късно Кръстьо Кръстев зарадва моравчани, вкарвайки за 3:3. Голямата драма настъпи при дузпите. За „Околчица” реализира само Иван Иванов, а пропуски направиха Ивайло Кунчев, Радослав Георгиев, Цветомир Ралков и Кръстьо Кръстев. Малко по-добри при изпълненията от бялата точка бяха младоците, но това им бе достатъчно да преодолеят респектиращия с имена и класа съперник. В полуфинала „Cashback” ще играе с „Атлетик 1996”. Оспорвано премина и последния четвъртфинал между „Скала” и „Миньор” /Згориград/, завършил 1:2. Николай Трънчев откри за зверинчани в 4-та мин., но згориграждани направиха пълен обрат с два бързи гола  на Ангел Петров.На полуфинала „Миньор” ще срещне „Пчелна майка”.