Втора поредна загуба за волейболистите на „Спартак”

24 Януари 2018, 15:46     0

Втора поредна загуба регистрираха волейболистите на „Спартак” – Враца в аматьорското първенство „Волеймания”. В мач от 8 кръг в група „С” на дивизия „Б 2” врачани отстъпиха с 3:0 гейм на тима на „Рево Волей”. През есенния полусезон отборът на „Спартак” победи като домакин същия противник с 3:0 гейма. Сега обаче силите на врачанските волейболисти не стигнаха за да запишат първи успех за 2018 година. Двубоят се игра в спортната зала на Химикотехнологичния и металургичен университет в столицата. И в трите гейма врачани играха равностойно, като губеха с минимална разлика. Първият гейм приключи при резултат 25:20 точки. Във втората част домакините се наложиха с 25:18, а третия гейм спечелиха с 25:19 точки. След тази загуба отборът на „Спартак” отстъпи с едно място назад в класирането и вече заема четвърта позиция в групата с актив от 9 точки. Лидер е тимът на „Рево волей” с 14 пункта. В следващия кръг врачани гостуват на  „Легионът”. Двубоят ще се играе на 4 февруари – неделя от 18:30 часа в столичната зала „Панайот Пондалов”.