Волейболистите на „Ботев” победиха „ГРАД”-Белоградчик

01 Февруари 2018, 15:55     0

Волейболистите на „Ботев”-Враца победиха с 3:1 гейма връстниците си от ВК „Град”-Белоградчик. Двубоят бе от посредния кръг от първенството за кадети в регион „Хемус“. Срещата не започна по най-добрия начин за момчетата на Маргарита Илиева, които загубиха първия гейм с 21:25 точки. По време на почивката между геймовете треньорът на домакините успя да мобилизира своите възпитаници и те спечелиха следващите три части съответно с 25:17, 25:10 и 25:19 точки. Срещата между двата тима бе изгледана от президента на врачани Светозар Станчев, който не скри, че победата на „Ботев” не е била изненада за никой. За успеха на „Ботев”-Враца играха: Никола Драмкин, Красимир Масларски, Виолин Панов, Преслав Гешев, Денослав Божидаров, Емилио Емилов и капитанът Даниел Тошев. След този успех врачани си осигуриха място във финалната шестица. Надпреварата ще се проведе на 4 и 5 февруари в Тетевен. За финалната шестица се класират първите два отбора от всеки регион. Така на турнира в Тетевен ще участва и отборът на „ГРАД”-Белоградчик, който зае втората позиция в групата след врачани.