U 11 стартира със загуба на турнира в Сандански

21 Февруари 2018, 15:44     0

U11 на „Ботев”-Враца стартира със загуба участието си на турнира в Сандански. В първи мач от груповата фаза момчетата на Тодор Гарев и Илиян Маринов отстъпиха на „Септември”-София с 1:2. Първата част бе равностойна, като и двата тима имаха своите шансове за гол. В края на полувремето късметът се усмихна на столичани и те откриха резултата.  След почивката врачани диктуваха темпото на игра и Диян Танчев изравни за 1:1 след асистенция на Цветислав Цветанов. Последваха пропуски на Митко Панов, Цветанов и Божидар Джунов. Всичко изглеждаше, че двубоят ще завърши наравно, но две минути преди края на срещата при грешка в защитата на врачани тимът на „Септември” отбеляза ново попадение и с това оформи кайното 1:2. Поради контузия в турнира не участва един от основните футболисти на врачани Кристиян Грозданов. Според лекарите той ще отсъства от терените поне месец. В отбраната се почувства и липсата на заминалия за Германия Кристиян Тодоров. Следващият мач на „Ботев”-Враца от турнира „Сандански къп” е утре. Тогава момчетата на Тодор Гарев и Илиян Маринов ще се изправят срещу връстниците си от „Мечетата”-Петрич.