U 11 победи „Монтана”

16 Февруари 2018, 16:48     0

U11 на „Ботев”-Враца победи с 2:1 като гост тима на „Монтана” в контролна среща. Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион „Прециз”. През първото полувреме възпитаниците на Тодор Гарев диктуваха темпото на игра и логично отбелязаха две попадения. Още в 5-ата минута вратарят на врачани Любомир Василев, който в този мач игра като халф откри резултата. С удар от около 30 метра топката уцели напречната греда и влезе в мрежата за 0:1. В 18-ата минута Божидар Джунов удвои преднината на врачани след асистенция на Ивайло Дудушки. Малко по-късно и двамата нацелиха гредите в рамките на 5 минути. На почивката наставникът на врачани Тодор Гарев направи 9 смени, като 8 от футболистите, които пусна в игра бяха с година по-малки от своите противници. От ситуацията се възползваха домакините и при един от малкото си точни удари в очертанията на вратата на врачани успяха да отбележат почетното попадение за крайното 2:1. Във вторник тимът на U 11 на „Ботев” ще пътува за силния турнир в Сандански. Врачани ще са в група с отборите на „Литекс”-Ловеч, „Септември”-София, „Мечетата”-Петрич и „София Спорт”.