СЕБН триумфира с титлата в турнира „3 март”

06 Март 2018, 14:26     0

Отборът на СЕБН спечели турнира по мини футбол организиран от БАМФ –Враца по случай Националния празник на България – 3 март. Надпреварата премина под патронажа на народния представител от ВМРО Красимир Богданов. Общо 45 тима от Северозападна България се включиха в турнира. След изиграните баражи до груповата фаза достигнаха 24 отбора. На финала съставът на СЕБН – Мездра надигра с 2:0 отбора на „Кафето тийм” с 2 попадения на Момчил Николов. Капитанът на първенците Кирил Иванов получи купата от Красимир Богданов. В спора за третото място врачанският тим „Хаос” победи отбора на „Изтока”-Ботевград с 4:3, след изпълненине на дузпи. Организаторите на турнира по мини футбол по случай Националния празник 3-ти март бяха осигурили куп награди за призьорите. Всички участници получиха грамоти и значки с националните символи. Освен това, отборите класирали се в призовата тройка получиха купи, а футболистите им по един национален флаг. Голямата награда за победителя е участие в турнира по мини футбол „Лига България”. Момчил Николов от СЕБН спечели призът за голмайстор на турнира. За най-добър вратар в надпреварата бе определен Апостол Апостолов от тима на шампионите. Георги Влайчовски от „Кафето тийм” единодушно бе избран за най-добър играч, а съотборникът му Ивайло Желязков стана защитник №1. Признанието за най-техничен футболист получи Цветан Тодоров от „Хаос”. Наградата за най-атрактивен състезател грабна стражът на „Аталанта”-Своге, а заедно със своите колеги спечели призът за „Любимци на публиката”.