Победа и загуба за U 15 и U 19

12 Февруари 2018, 15:01     0

Победа и загуба регистрираха отборите на „Ботев”-Враца при U 15 и U 19 в контролни срещи с връстниците си от „Витоша”-Бистрица. Двуоите се играха на терена в столичната база „Академика“. U15 записа успех с 4:0. Александър Тодоров откри резултата за врачани през първата част, а до почивката новото попълнение Паоло Петков удвои преднината на ботевци. И през втората част момчетата на Лукан Луканов диктуваха темпото на игра. Другото ново попълнение в редиците на „Ботев” Васил Мирчев се разписа за 3:0, а Борислав Кискимски оформи крайното 4:0. След мача между U 15 на двете формации играха съставите на U19. Врачани отстъпиха с 0:4 на връстниците си от „Витоша”-Бистрица. През първата част врачани играха равностойно, като домакините водеха само с 0:1. През второто полувреме, обаче треньорът Любен Любенов пусна в игра юноши-младша възраст и това оказа влияние в резултата. Следващите проверки на U15 и U19 ще са отново в София, на 18 февруари – неделя. Тогава врачани ще мерят сили с връстниците си от„Септември”.