Нова победа за волейболистите на „Ботев”

22 Февруари 2018, 17:40     0

Юношите – старша възраст на ВК „Ботев”-Враца надиграха с 3:1 гейма като гости тима на „Тетевен”. Двубоят бе от 12 кръг на шампионата в група „Е”. Двубоят в зала „Георги Бенковски” бе изключително оспорван. Врачани спечелиха първия гейм с 27:25 точки. Последва успех с 25:19. В третата част резултатът вървеше точка за точка, но в крайна сметка тимът на домакините спечели с 25:21 точки. В четвъртия гейм момчетата на Маргарита Илиева бяха безкомпромисни и записаха успех с 25:8 точки. Във временното класиране в групата врачани заемат втора позиция с 24 точки, след 8 победи и 3 загуби. Лидер е тимът на „Монтана” с 26 пункта. В следващия кръг момчетата на Маргарита Илиева са домакини на третия в подреждането „Изгрев”-Ябланица. Двубоят ще се играе на 25 февруари – неделя от 14.00 часа във волейболното хале в спортен комплекс „Христо Ботев”.