„Норт Уест-Онлайн Машини” се класира на 1/4 финал

09 Юли 2018, 15:53     0

За четвъртфиналната фаза в турнира за купата на националната аматьорска лига по баскетбол се класира „Норт Уест-Онлайн Машини”. Врачани надделяха над „Монстарс” 93:62. Калоян Николов наниза 16 т. за успеха, а Георги Дангалаков направи дабъл-дабъл от 16 т. и 10 борби. Емил Петров приключи с 15 т., 7 борби и 4 асистенции. Съперник на  „Норт Уест-Онлайн Машини” в четвъртфинала ще е „София Лайънс”, който отстрани „София Уориърс” с 88:69. В останалите резултати в 1/8-финалните срещи за купата на НАЛБ „Паляците” победиха „Стрийт Бенгърс” 85:68, „ТН Машини” надделяха над  „Бойз Фром Да Хууд” 95:81, „София Ентъртейнмънт спечели срещу „Булатса” 81:52 а „София Хоукс” загуби от „Септември” 72:79. Последният двубой който трябва да се изиграе от тази фаза на надпреварата е между „Ботев 2012”- Враца и „Любимец”. Отбора който спечели ще играе срещу ”Торнадо”. Другите четвъртфиналните двойки са „Паляците” – "София Ентъртейнмънт”  и „ТН Машини” – „Септември”.