„Нашенци” спечели „БГ Ойл Къп” за ветерани

12 Март 2018, 17:10     0

Отборът на „Нашенци” спечели шампионската купа в първия турнир за ветерани „БГ Ойл Къп”. Надпреварата се проведе в спортната зала на ППМГ „Акад. Иван Ценов”. В турнира участваха 10 отбора, които бяха разделени в три предварителни групи, където двубоите бяха изключително оспорвани. До финала достигнаха безспорно двата най-добри отбора, този на „Нашенци” и на „Атлетик 1996”. Формацията на Тодор Тодоров спечели с 5:1 и заслужено грабна купата. В спора за третото място тимът на „Мирково” надигра „Лакатник”. Организаторите на надпреварата раздадоха и няколко индивидуални награди. За най-добър играч на турнира за ветерани „БГ Ойл Къп” бе определен Георги Иванов от „Нашенци”, а съотборникът му Веселин Митов грабна приза за най-добър вратар. Пламен Петров от „Мирково” е голмайстор с 9 попадения в 5 срещи, за най-добър защитник бе определен Румен Кръстанов от „Лакатник”, а статуетката за най-техничен футболист получи Генади Симеонов от „Атлетик 1996”.