Класическа победа за „Ботев” срещу „Добруджа”

30 Януари 2018, 17:59     0

„Ботев”-Враца победи с класическото 3:0 тима на „Добруджа”-Добрич в третия си мач на турнира „Балчик къп“. През всичките 90-сет минути на двубоя, който се игра на едно от игрищата в курорта Албена врачани диктуваха темпото на игра. В 18-ата минута „Ботев” откри резултата. Йордан Апостолов засече центриране на Борислав Борисов за 1:0. Осем минути преди края на първата част врачани удвоиха преднината си след пас на Иван Колев и попадение на Петър Атанасов. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивката. Още в 52-ата минута врачани поведоха с 3:0. Атанас Кабов се  възползва от центриране на Спас Георгиев и прати топката в мрежата на „Добруджа” за 3:0. „Ботев” имаше шанс да победи с още по-голям резултат, но късметът изневери на Иван Колев и Кабов. В последния си мач от турнира „Балчик къп” тимът на „Ботев” ще се изправи срещу първодивизионния „Витоша”-Бистрица. Двубоят е на 2 февруари от 14.30 часа. До момента врачани имат победа над „Лудогорец II” и загуба от „Черноморец”-Балчик.