„Ботев” победи „Добруджа” на финалите на „Футбол 9”

13 Юни 2018, 18:07     0

„Ботев” - Враца победи „Добруджа”  с 3:1 във втория си мач от финалите в Сливен на „Футбол 9”. Възпитаниците на Тодор Гарев и Илиян Маринов започнаха по традиция  притеснени и още във 2-та мин. получиха гол. Ботевци обаче бързо се отърсиха от напрежението и в 8-та мин. Митко Панов изравни преодолявайки двама защитници и вратаря. До почивката врачани пропуснаха да направят пълен обрат. През втората част нашите момчета напълно контролираха мача и не допуснаха опасности пред вратата си. Тодор Цонев и Янислав Тонов материализираха превъзходството за 3:1, а Панов разтресе напречната греда. Врачани  отстъпиха на Национал /София/ с 0:2 в първия си двубой от финалния турнир. А днес ще се играе и последния мач от груповата фаза, съперник на врачани е Ботев-Пловдив. Дори и при поражение от пловдивчани, на малките ботевци им е гарантиран двубоят утре за 5-6 място в крайното класиране.