„Ботев 93” спечели дербито от Лига Ветерани

23 Януари 2018, 13:35     0

„Ботев 93” спечели с 5:3 дербито на петия кръг от Лига Ветерани на БАМФ - Враца срещу „Скрита Сила”. Победата обаче не дойде никак лесно за формацията на Вангел Вангелов. Тимът на „Скрита Сила” започна ударно с срещата и с два бързи гола на Милен Милетиев и Петър Андровски поведоха в резултата. До почивката обаче лидерът успя да изравни с попадения на Цветомир Ралков и Ангел Петров. През втората част „Ботев 93” беше по-активният тим и логично спечели срещата. По веднъж се разписаха Вангел Христов, Юлиян Георгиев и Ангел Петров. Третият гол за „Скрита Сила” отбеляза Петър Андровски. В другия мач от кръга отборът на „Кафето” разгроми с 10:2 „Evergreen”. Георги Янев отбеляза 6 гола, а съотборникът му Иван Иванов се отчете с 2 попадения и 3 асистенции. Два пъти се разписа и Росен Георгиев. Попаденията за „Evergreen” реализираха Генади Георгиев и Ивайло Иванов. В последния мач от петия кръг на Лига Ветерани „Атлетик 1996” победи „Скара Бира” с 5:2. Три гола за победителите отбеляза Цветан Атанасов, а по веднъж точни бяха Мирослав Виденов и Светлин Савчев. За „Скара Бира” се разписаха Ангел Ангелов и Ивайло Малджански.