„Ботев 93” е едноличен лидер в Лига Ветерани

16 Януари 2018, 15:58     0

Ботев 93” е едноличен лидер в класирането на Лига Ветерани от БАМФ - Враца. Селекцията на Вангел Вангелов победи в четвъртия кръг „Атлетик 1996” с 4:2. За победителите с две попадения се отчете Юлиян Георгиев. Веднъж точен бе и Александър Миков, а  Мирослав Виденов си отбеляза автогол. Именно Виден отбеляза двете попадения за тима на „Атлетик 1996”. Тимът на „Кафето” нанесе първа загуба на „Скрита Сила” с 4:1. Точни за победителите бяха Венелин Стефанов, Кръстьо Кръстев, Георги Янев и Петър Иванов, а почетното попадение за втория във временното класиране реализира Петър Андровски. В третия мач от четвъртия кръг „Еvergreen” и „Скара Бира” не успяха да излъчат победител и завършиха наравно 1:1. Головете отбелязаха Генади Георгиев и Ангел Ангелов. Във временното класиране тимът на „Ботев 93” води с пълен актив от 12 точки и голова разлика 37:11. Втори с три точки по-малко е отборът на „Скрита Сила”, който е с голово съотношение 12:7. Трета позиция заема съставът на „Кафето” със 7 точки и голова разлика 16:16. В следващия кръг, който ще се играе на 20 януари – събота още в първия мач един срещу друг ще се изправят първия и втория във временното класиране. Дерби – срещата започва от 16.00 часа. 50 минути по-късно на терена ще излязат отборите на „Кафето” и „Еvergreen”, а третият мач ще противопостави един срещу друг отборите на „Скара Бира” и „Атлетик 1996”.